Tanie kredyty na dowód

Kredyty na dowód są bardzo popularne. Dają możliwość pozyskania pieniędzy niemalże od ręki i bez formalności, jakich w krótkim czasie często nie jesteśmy w stanie załatwić. Ponadto pożyczka o takim charakterze skierowana jest do osób bezrobotnych i już zadłużonych, którym umożliwia się wzięcie kredytu bez weryfikacji w BIK. Tak zdobyte pieniądze na świąteczne prezenty szybko można wydatkować bez konieczności oczekiwania na rozpatrywanie wniosków. Ponieważ świąteczna pożyczka zwykle nie opiewa na ogromne sumy i decydujemy się na nią w ostatniej chwili, kiedy już wiemy, że comiesięczna wypłata nie pokryje wszystkich wydatków, tym bardziej jest ona atrakcyjna i wygodna.

Miejsc, do których można udać się po kredyt tylko i wyłącznie na dowód jest sporo, są nimi banki a jeśli tam nam odmówią są jeszcze placówki pozabankowe. W takim miejscu niemalże od ręki załatwia się wszelkie formalności. Kredyt na dowód wymaga naprawdę posiadania tylko tego dokumentu a pracownik zajmujący się naszą sprawą będzie potrzebował przede wszystkim numeru PESEL. Nie musimy przynosić ze sobą zaświadczeń od pracodawcy o dochodach i zatrudnieniu, wyciągów z kont bankowych. Czasami, jednak niezwykle rzadko pozabankowa jednostka kredytowa może zechcieć zobaczyć na przykład trzymiesięczne wyciągi bankowe. Jeśli jednak nie wymaga się niczego więcej poza dowodem osobistym, może się okazać, że pieniądze zostaną wypłacone od ręki albo w przypadku większej kwoty zostanie wydana dyspozycja przelania ich na konto bankowe wnioskującego o kredyt.

A kiedy nie w taki sposób to przez Internet z łatwością można zaciągnąć kredyt na dowód jedynie. Korzyści jest kilka, poza tym, że nie dostarczamy, żadnych dokumentów załatwiamy kredyt bez wychodzenia z domu, przed komputerem. W taki sposób szybko trafia gotówka na nasze konto i już możemy ruszać w poszukiwaniu wybranych prezentów pod choinkę. Trzeba jednak pamiętać, że ceną za to, że nie wymaga się od nas dużej ilości dokumentów, są dodatkowe koszty związane z przyznaniem kredytu. Nie są one bardzo wysokie, ale trzeba się z nimi liczyć, są po prostu nieodzowne.

Kredyt przyznawany tylko na dowód powinien być dokładnie prześwietlony przez kredytobiorcę, trzeba sprawdzić tabele opłat a w nich przede wszystkim prowizje, ubezpieczenia, opłaty przygotowawcze, monity i wezwania do zapłaty w wypadku niedotrzymania terminu spłaty raty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *